دوره تاریخ تحلیلی امام حسین علیه السلام

بدون امتیاز 0 رای
دوره تخصصی «امام‌حسین‌­شناسی (ع) با رویکرد تاریخی 1 و 2» که پیش از این در سال‌های 1401 و 1402 ش، به صورت آنلاین ارائه گردید، اکنون به‌صورت آفلاین در دسترس فرهیختگان و علاقمندان تاریخ اهلبیت (ع) قرار می‌گیرد. در این دوره پس از نگاه نقادانه گذرا به منابع تاریخ عاشورا، با روش تحلیل تاریخی به بررسی زندگانی امام حسین (ع) از ولادت تا شهادت و به طور ویژه حرکت امام حسین (ع) و واقعه عاشورا پرداخته می‌شود که مهم‌ترین و تأثیرگذارترین رخداد قرن نخستین هجری است. بسترشناسی، چیستی و چرایی و پیامدهای حرکت امام حسین علیه السلام نیز از دیگر مباحث مهمی است که در این دوره بررسی می­شوند.
رایگان!

دوره آشنایی با علوم اسلامی

بدون امتیاز 0 رای
این دوره شامل دروس درآمدی بر دانش نحو و درآمدی بر دانش منطق می باشد که توسط حجج اسلام هاشمی نژاد و نقوی ارائه می گردد. آموزش صرف بر اساس کتاب "صرف مقدماتی" و مبادی العربیه، ج ۱، قسم الصرف و  آموزش نحو بر اساس کتاب "الهدایة فی النحو" و مبادی العربیه، ج ۱، قسم النحو
رایگان!

دوره فاطمه شناسی با رویکرد تاریخی «3»

غیر حضوری
این دوره، سومین دوره «فاطمه‌شناسی با رویکرد تاریخی» و پنجمین حلقه از حلقات «اهل‌­بیت­شناسی تاریخی» است که به صورت آنلاین برگزار و موضوعاتی که در آن بررسی و تحلیل می‌شود، کامل‌کننده مباحث تاریخی دو  دوره نخست است. در این دوره به تحلیل تاریخی پاره‌ای از مهم‌ترین رویدادهای زندگانی و نیز برخی ابعاد سیره‌ای حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها پرداخته می‌شود.
20 ساعت
رایگان!
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://porsemanonline.com/?p=3271

سؤالات،انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

پاسخگوی سوالات شما در زمینه ثبت نام ،زمان برگزاری، جزئیات درمورد دوره های آموزشی هستیم

آدرس

قم - خیابان عمار یاسر،کوچه یک،کوچه شهید خوش نژاد،فرعی دوم،پلاک32

شماره تماس

989334914141+ / 02537701522

ایمیل

porseman.ac.cu@gmail.com

ثبت نام در سایت